середа, 29 лютого 2012 р.

Громадянська ініціатива ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО УКРАЇНИ!Дорогі шанувальники футболу з Данії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії та інших країн світу!

         Ми, громадяни України, щиро занепокоєні спробами дискредитувати нашу країну у зв’язку з підготовкою до чемпіонату з футболу ЄВРО 2012. Ми розділяємо думку керівників УЄФА, що надзвичайно завищені спекулятивні ціни на помешкання в готелях та кемпінгах створюють поганий імідж для України, і для кожного з нас.
         Так, у нас є проблеми з владою, для якої імідж держави – справа десята у порівнянні з можливістю урвати грошей. А майбутнє нею сприймається з принципу «Після нас хоч потоп».
         Але абсолютна більшість українців зацікавлена у дружніх стосунках з громадянами інших країн. Ми справді є гостинною нацією і ми будемо раді бачити вас, як гостей на нашій землі, у містах і селах України, у тому числі під час проведення чемпіонату ЄВРО 2012.
         Кожен з нас готовий з відкритою душею прийняти гостей чемпіонату у себе вдома. Безкоштовно. ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО УКРАЇНИ!!!
        
P.S. Закликаємо всіх співвітчизників відчинити двері своїх осель для гостей ЄВРО. Не дамо жадібним пройдисвітам ганьбити українців та Україну.
Група «Ласкаво просимо! WELKOME TO UKRAINE!» створена в мережі Фейсбук. Просимо журналістів сприяти донесенню цієї інформації до гостей ЄВРО.

Іван ВАРЧЕНКО – депутат Харківської обласної ради, Харків
Олександр ДАНИЛЮК – «Спільна Справа», Київ
Олег БАС – ГО «Нова Хвиля», Львів
Микола КОВАЛЕВСЬКИЙ – ГО «Острів», Донецьк
Юлія ЮДІНА – проект «Екологічні ініціативи», Харків
Ігор ПИЛИПЧУК – «Спільна Справа», Київ
Віктор СЛИШ – громадянин, Харків
Олександр ТЕСЛЮК – спортсмен, Київ
Олег ЯЦИНА – депутат Харківської міської ради, Харків
Ірина ГОНЧАРОВА (БАГАЛІЙ) – «Центр підтрики реформ», Харків
Ніна ІСАЄНКО – громадянин, Харків
Ганна ГУЛЯЄВА – «Зелена планета», Харків
Андрій ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ – журналіст, Харків

Немає коментарів:

Дописати коментар