субота, 11 лютого 2012 р.

Близько сотні родин уже четверту зиму поспіль мерзнуть у Павлограді


Близько сотні родин уже четверту зиму поспіль мерзнуть у Павлограді, що на Дніпропетровщині. У мешканців п`ятиповерхівки в оселях температура близько десяти градусів. Комунальники кажуть, павлоградці самі винні - не готують квартирні комунікації до зими.

Олена Колонова: "Водолазка под низом, свитер сверху, халат теплый и плюс кролик подстежка, теплые колготки, штаны теплые, носки, тапочки я в этом постоянно хожу".

Теплий одяг не рятує Олену Колонову в холодній оселі. Включає ще й обігрівач. І так ця п`ятиповерхівка - мерзне четверту зиму поспіль. Мешканці - неодноразово зверталися до комунальників, однак ті запевняють: свою частину роботи виконують справно.

Віктор Семенець перший заступник директора КП "Павлоградтеплоенерго": "На данном здании на вводе при контрольном замере температуры только что увидели, что температура ввода соответствует 67 градусов, температура выхода 52 градусам, тоесть теплоотдача в здании соответствует 12 градусам, что соответствует температурным нормам".

Комунальники кажуть: причиною холоднечі у квартирах є старі комунікації. Радять батареї - прочистити, але робити це треба влітку, а труби - міняти. Задоволення ці - не з дешевих.

Алла Кудрявцева головний інженер КП "Павлограджитсервіс": "Жильцам необходимо промыть в летнее время отопительные приборы и заменить стояки. Там же есть квартиры, где поменяли стояки, а соседи этого не сделали".

Наталя Карпенко начальник дільниці КП "Павлограджитлосервіс": "Замена стояка будет около 110-115 грн, это примерно метр, а промывка радиатора не больше пятиста грн".

Мешканці багатостраждальної п'ятиповерхівки кажуть: таких грошей не мають. Допомоги просили у міських чиновників. Ті ж лише руками розводять: нічим зарадити не можуть, бо усі квартири - приватизовані, і в бюджеті Павлограда навіть статті на такі видатки - не передбачено.Джерело - 5.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар