неділя, 4 березня 2012 р.

Фотовиставка Володимира Оглобліна буде присвячена Харківській області


5 березня о 16.00 у виставковій галереї Харківського художнього музею відбудеться відкриття виставки відомого харківського фотографа Володимира Оглобліна «Близьке ...», присвяченої Харківській області.
Матеріал для неї автор збирав протягом 7 років, в перервах між далекими експедиціями в такі регіони, як Якутія, Чукотка, Таймир, Сахалін, Карелія і т.і.
«Після складних експедицій хочеться відпочити душею. Я вирішив, що треба більш уважно і серйозно поставитися до того, що близько - до рідного. Визначення «батьківщина» з'являється від такого комфортного душевного стану, коли тобі хочеться кудись повернутися. І для мене такою точкою повернення є Харків»,- розповів В.Оглоблін під час прес-конференції, присвяченої відкриттю фотовиставки.

Володимир Оглоблін - член Спілки фотохудожників Росії та України, учасник і переможець численних міжнародних та національних конкурсів. Його персональні виставки проходили не тільки в Україні і Росії, а й в Німеччині, Франції, Норвегії.

Виставка буде проходити з 5 по 26 березня з 10:00 до 17:00 (за адресою: вул. Раднаркомівська, 9)Джерело - kharkivoda.gov.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар