четвер, 15 березня 2012 р.

У Дніпропетровську Віталію Кличко не дали дозволу на зустріч зі студентами


Опозиція повинна діяти прагматично і раціонально, визначаючись, як і скількома колонами йти на вибори. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко на прес-конференції у Дніпропетровську.

Політик вважає, що опозиція повинна отримати переконливу перемогу на виборах і отримати потужну більшість у Верховній Раді, тому сьогодні разом потрібно чітко визначити, як цього досягти.

Кличко вважає, що у сучасній українській політиці «2+2 не завжди дорівнює 4». «Якщо кілька опозиційних сил окремо наберуть більше голосів, аніж єдиним списком, можливо, так і правильно йти опозиції на ці вибори. Але опозиційні сили повинні зробити все, щоб створити конституційну демократичну більшість у наступному парламенті й реалізувати ті програми і обіцянки, які декларують. Це буде той лакмусовий папірець, який визначить зрілість української опозиції», – відзначив Віталій Кличко.

Лідер «УДАРу» також повідомив журналістам про те, що два місцевих виші – Дніпропетровський національний університет імені Гончара та Дніпропетровський університет залізничного транспорту – не дали дозволу на його зустріч зі студентами. «Я із задоволенням завжди зустрічаюсь з молоддю, аби поспілкуватися, розповісти про те, що треба робити, щоб досягти успіху і перемагати. Від студентських, молодіжних колективів надходить багато звернень та прохань про такі зустрічі. Але оскільки Віталій Кличко сьогодні є не лише громадським діячем і спортсменом, але й лідером політичної партії, все частіше керівництво вишів відмовляється від таких зустрічей».

Політик додав, що в університеті залізничного транспорту відмову мотивували тим, що актова зала знаходиться на ремонті. «То може мені, як політику, звертатися до всіх вишів України з проханням про зустрічі, тоді скрізь почнуть нарешті ремонтувати зали?», – пожартував Кличко.

Нагадаємо, що Віталій та Володимир Клички сьогодні перебувають з візитом на Дніпропетровщині. У рамках проекту «Старт до успіху!» Фонду братів Кличків Володимир відкрив оновлену ДЮСШ №1 у місті Дніпродзержинську, а увечері в Дніпропетровську брати представлять глядачам стрічку німецьких документалістів «Кличко».

Джерело - k-z.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар