понеділок, 5 березня 2012 р.

Лозівське комунальне підприємство «Комсервіс» - банкрут? (+ ВІДЕО)На черговій сесії Лозівської міської ради, яка відбулася 29 лютого 2012 року, Лозівське комунальне підприємство «Комсервіс» було названо банкрутом.
Підприємство заборгувало кредиторам 1 млн. 68 тис. грн. 

Наступним кроком лозівського «Комсервісу» буде звернення до суду з метою визнання цього підприємства банкрутом. А далі – санація (позитивний варіант), або – ліквідація (варіант негативний).

Такий стан речей здивував колишнього керівника підприємства, депутата Лозівської міської ради Сергія Шевченка, котрий стверджував, що коли півроку тому він пішов на пенсію, підприємство було цілком працездатним.

Натомість чинний керівник, Володимир Селизньов, каже про те, що на той момент, коли він вступив на посаду, борг підприємства складав 650 тис. грн.. Крім того, податкова інспекція наклала штраф в розмірі 250 тис. грн. за порушення, які мали місця впродовж 3- х останніх років.

Але найголовнішою причиною заборгованості, за його словами, стало збільшення мінімальної заробітної плати та вартості пального.


Немає коментарів:

Дописати коментар