вівторок, 3 січня 2012 р.

Довгоочікувана подіяТе, про що казали різні джерела впродовж багатьох місяців, нарешті, сталося: міст через залізницю, відкрито.
До Лозової прибули голова Харківської обласної ради С. Чернов, народний депутат С. Гусаров, начальник Південної залізниці В. Остапчук, які разом з міським головою С. Степановим, головою райдержадміністрації Б. Ревою, головою районної ради І. Нестєровим та іншими лозівчанами взяли участь  в урочистостях з цієї нагоди.
Обряд освячення моста провели настоятель Свято – Смоленського храму о. Димитрій та священник Свято – Аристратига Михаїла жіночого монастиря о. Андрій.
Повідомляється, що проїзна частина новобудови, дещо ширша за стару: замість 7 метрів – десять з половиною. Збільшились і показники вантажоперевезення шляхопроводу: якщо раніше міст був здатен витримати 18 тон, то зараз – 100.
Реконструкція моста коштувала залізниці – 40 млн. грн.

3 коментарі:

  1. Чув, що існують недоробки (недостатньо шарів асфальту). Це стара совєтьська традиція - приурочувати відкриття до різних дат. Раніше - до Дня Великої Жовтневої, зараз - до Нового року. Чи не краще без понтів?

    ВідповістиВидалити
  2. це всьго лише закривання очей перед головноюпроблемою яка стосується блакитноі поліклінники.

    ВідповістиВидалити
  3. Ну, да. Что-бы хоть как-то задобрить народ.

    ВідповістиВидалити