четвер, 16 лютого 2012 р.

В Павлограді працюють пункти безкоштовного харчуванняПавлоградським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надаються талони на безкоштовне харчування сім’ям, дітям та особам, які опинились в скрутних життєвих обставинах.
Робота пункту безкоштовного харчування забезпечується та фінансується з місцевого бюджету, бо пріоритетним напрямком є надання своєчасної соціальної допомоги та підтримки сім’ям, які перебувають в скрутних життєвих обставинах.
Для отримання безкоштовних обідів, Павлоградським міським центром соціальних служб видаються одноразові талони на харчування, які для кожної родини визначаються згідно складності ситуації та індивідуально коригуються відносно конкретної родини, яка потребує допомоги.
Завдяки діяльності пунктів безкоштовного харчування вдалося забезпечити безкоштовним харчуванням значну кількість неповнолітніх, осіб, які повернулись з місць позбавлення волі. Це допомогло своєчасно надати допомогу дітям та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах, а також позитивно вирішити існуючи сімейні проблеми.
За січень — лютий 2012р. з місцевого бюджету виділено 1600грн. для придбання талонів на безкоштовне харчування.Джерело - pavlograd-official.org

Немає коментарів:

Дописати коментар