понеділок, 27 лютого 2012 р.

У рамках проекту "Сім'я для дитини" в Павлограді відкритий новий дитячий будинок сімейного типуГубернатор Олександр Вілкул разом із Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком та директором благодійного фонду «Розвиток України» Анатолієм Заболотним відкрили дитячий будинок сімейного типу родини Шестухів у Павлограді.
Також в урочистостях узяв участь генеральний директор ПАТ «ДПЕК Павлоградвугілля» Артур Мартовицький та Павлоградський міський голова Іван Метелиця. Гості привітали сім'ю Шестухів з новосіллям та подарували холодильник, телевізор, ноутбук і кухонну техніку.
«На Дніпропетровщині спільно з благодійним фондом «Розвиток України» реалізується комплексний проект розвитку форм сімейного виховання «Родина для дитини». Головна мета цього проекту – забезпечити реалізацію права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні. Одним із ефективних шляхів вирішення питання сирітства в регіоні є розвиток дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ). З метою стимулювання створення ДБСТ минулого року придбано 4 будинки для створення дитячих будинків сімейного типу. У цьому році планується придбати ще 10 будинків», - сказав Олександр Вілкул.
Новий двоповерховий будинок Марини та Сергія Шестухів складається з 6 кімнат зі всіма зручностями. Серед них: 4 спальних кімнати, кімната для навчання, гостьова кімната, кухня, ванна кімната та два санвузли. Дитячий будинок забезпечений сучасними меблями та обладнанням. На дворі біля будинку знаходиться присадибне господарство, город, а також квітник і ставок.
У сім'ї Шестухів виховується 8 дітей віком від 8 до 15 років (4 хлопчики та 4 дівчинки). Діти навчаються в Павлоградській загальноосвітній середній школі №14. У позашкільний час вони відвідують ізостудію, спортивні секції, танцювальний гурток та гурток народних промислів. Діти є неодноразовими переможцями обласних фестивалів та олімпіад.


Джерело - myterritory.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар