неділя, 8 квітня 2012 р.

У лозівському дитсадку №8 захворіли діти


3 квітня вихованцям дитсадка №8 стало зле. Дітей нудило, піднялась температура. Батьки підозрюють, що їхні діти отруїлися тим, що з’їли на сніданок у садку. Загалом нездужали 4 малюків. Усі вони з однієї групи.

Говорити відкрито про хворобу своїх дітей батьки бояться. Кажуть: хоча б з дитсадка за такі відвертості не вигнали. Подробиці розповідають у телефонній розмові.

За їхніми словами, одразу після сніданку стало зле одній дівчинці. Її знудило. Потім занедужала ще одна дитина. Двом погіршало вже вдома.

Наступного дня садок почала перевіряти санстанція. Взяли всі необхідні проби. Вони мають показати, чи є у садку інфекція. Групу, де поболіли діти, закрили на карантин. З неї є окремий вихід на вулицю. Масові заняття у садку скасували.

На другий день хворих дітей оглянули інфекціоністи та сімейні лікарі. Медики кажуть, що їхній стан неважкий. Двоє малюків наступного дня прийшли до садка. Попередній діагноз малечі – гастроентерит. Він ставиться хворим, яких нудить, у яких є температура та діарея. Що саме викликало це захворювання, медики поки що не можуть сказати. У те, що діти отруїлися, вони не вірять.


Джерело - sigmatv.net.ua

У відділі освіти переконують, що за харчуванням дошкільнят у Лозовій слідкують дуже ретельно. Постачальників продуктів зараз додатково перевіряє санстанція. Аналізи взяли і у працівників садку, які контактували з хворими дітьми.

Що насправді трапилося з малечею, остаточно стане відомо 10 квітня, коли будуть готові усі аналізи. Поки ж садку закидають лише одне. Працівники дошкільного закладу наступного дня пустили хворих дітей у садок, не спитавши медичної довідки. Вони не мали права це робити, говорять у санстанції. Ці малюки могли заразити інших дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар