пʼятниця, 31 травня 2013 р.

У Лозовій провели круглий стіл на тему видобування сланцевого газу (+ВІДЕО) Як відомо, в сусідніх з Лозівським районах компанія "Шелл" планує видобування сланцевого газу. Зтурбовані можливими негативними наслідками лозівчани, створили ініціативну групу, яка зібрала понад 500 підписів за проведення в місті громадських слуханнь по цьому питанню. 

Депутат міської ради від ВО "Батьківщина" Ігор Коломак представляв інтереси ініціативної групи в Лозівській міській раді. Однак місцева рада не підтримала цю ініціативу. Разом з тим запропонувала провести на цю тему круглий стіл.
Такий захід відбувся 29 травня 2013 року. В ньому взаяли участь представники компанії "Шелл", екологи, працівники виконкому міської ради, міські та обласні депутати. Перед початком засідання депутат Харківської обласної ради (фракція - ВО «Батьківщина), голова Харківської обласної організації партії "Реформи і порядок" Іван Варченко та еколог Валерій Ловчиновський зустрілися з ініціативною групою, яка зібралася біля приміщення міської ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар