четвер, 16 лютого 2012 р.

У Лозовій затриманий чоловік, підозрюваний в пограбуванні 85-річної пенсіонеркиПо версії міліції, затримані 21-річний лозовчанин і його 24-річна подруга готували злочин заздалегідь.

Бабуся затриманого наглядала за престарілою сусідкою - онук знав, що у бабусі були ключі від сусідської квартири. Хлопець вкрав усю зв'язку ключів, знаючи, що замовити нові замки від дверей обох квартир доручать йому. Один ключ від сусідської квартири він залишив собі. 

 25 січня, в ночі, пара зловмисників відправилася на справу. Двері хлопець відкрив прихованим ключем. Щоб пенсіонерка його не упізнала, використав маску, а щоб запобігти крикам з проханням про допомогу, він намагався заклеїти рот жертви скотчем, потім ударив її кілька разів по обличчю. Гроші - 10 тисяч гривен, грабіжники знайшли в ящику під дзеркалом, в дволітровій банці. Йдучи, чоловік кинув біля порогу відмичку, намагаючись відвести від себе підозри.

 Половину награбованого зловмисники сховали, а другу - витратили на одяг і продукти харчування.

 Відносно затриманих порушена кримінальна справа по статті 187 Кримінального кодексу України(розбій, поєднаний з проникненням в житлі), санкцією якої передбачено позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело - kharkov.comments.ua


Немає коментарів:

Дописати коментар